Головна » 2018 » Травень » 18 » Зірковий час – 2018
Зірковий час – 2018

16 травня в гімназії відбулося свято «Зірковий час», на якому проведено церемонію нагородження переможців міських, обласних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Цього року в ІІ (міському) етапі олімпіад гімназистами одержано 43 перемоги: І-х місць – 17, ІІ –х місць – 12, ІІІ-х місць - 14.

Високий рівень навчальних досягнень, глибокі знання, ерудицію показали учні-переможці декількох предметних олімпіад ІІ (міського) етапу: Кудрявцев Валерій одержав 5 перемог, Брюховецький Андрій, Капраренко Дмитро, Свистун Яна, Хлиста Іван - по 3 перемоги; Гребешко Анастасія, Кустіков Володимир, Мошуль Богдан, Рогова Анастасія, Рябикін Костянтин, Ходаковська Олександра - по 2 перемоги. Наймолодша переможниця - учениця 2(6) класу Краснова Катерина (математика, І місце).

2017/2018 навчального року призовий фонд гімназії поповнено 10 призовими місцями обласного етапу. Призерами обласних олімпіад стали: Кудрявцев Валерій (хімія, інформатика – ІІІ-і місця); Брюховецький Андрій (математика, ІКТ – ІІІ-і місця); Рогова Анастасія, Гребешко Анастасія (українська мова та література – ІІІ-і місця); Ходаковська Олександра (українська мова та література – ІІ-ге місце) ; Рябикін Кастянтин (ІКТ – ІІІ місце); Хлиста Іван (історія – ІІ місце); Москаль Валерія (географія – ІІ місце).

Продуктивною виявилася робота вчителів Качури Н.С., Мішньової О.А., Остапенко Г.Ф., Слюсар Н.В. з підготовки гімназистів до конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН: Олійник Богдан (секція «Математика», IІ місце в обласному етапі); Хлиста Іван (секція «Англійська мова», І місце в обласному етапі, учасник заключного етапу конкурсу-захисту); Кудрявцев Валерій (секція «Валеологія», І місце в обласному етап, ІІІ місце заключного етапу конкурсу-захисту МАН).

Майже кожен учитель гімназії підготував учня – переможця.

Найбільшу кількість переможців міських і обласних олімпіад підготував Рябикін А.П. - 6 призових місць міського етапу, чотири з них – перші місця, три – перемоги обласного етапу; Брунцвік К.Ю. – 4 переможця міського рівня;

Турко О.Г. – 3 переможці міського етапу, із них троє – перші місця міського етапу, один - обласного;

Мішньова О.А. - 3 переможці міського етапу, із них двоє посіли перші місця;

Хіщенко В.Г. – 2 переможці міського етапу , із них двоє – перші місця і одна перемога на обласному рівні.

Переможців обласного етапу олімпіад також підготували:

Білятинська О.І., Гозун Г.О., Гоцуляк О.М., Качуровська Л.В., Мукан Л.В., Рябикіна А.В., Хіщенко В.Г.

Молодці! Так тримати!!!

Переглядів: 64 | Додав: Anton | Рейтинг: 2.0/1