Головна » 2019 » Травень » 29 » Зірковий час
16:06
Зірковий час

29 травня проведено традиційне свято знань «Зірковий час», на якому гімназійна родина вітала з перемогами  своїх найкращих учнів і учителів.

2018/2019 навчального року у ІІ (міському) етапі предметних олімпіад взяли участь 58 учнів, одержано 36 перемог. Серед загальної кількості перемог

 І-х місць – 17,    ІІ-х місць – 6,   ІІІ-х місць - 13.

Призовий фонд гімназії поповнено 14   призовими місцями обласного етапу. Призерами обласних  олімпіад стали: Брюховецький Андрій (математика, ІКТ, інформатика – ІІІ-і  місця); Чемерис Дмитро (ІКТ, інформатика – ІІІ-і  місця), Рябикін Кастянтин (ІКТ – ІІІ місце); Рогова Анастасія, Гребешко Анастасія, Ходаковська Олександра, Федченко Софія (українська мова та література – ІІІ-і місця);  Козлова Софія, Васильчишина Таіра (математика – ІІІ місця); Федотов Андрій (географія – ІІ місце); Навоєва Аліна (географія – ІІІ місце).

Вдалими були виступи гімназистів на конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт МАН: Бабіч Ангеліна (секція «Географія», IІ місце в обласному етапі); Свистун Яна (секція «Історія України», ІІ місце в обласному етапі); Рогова Анастасія (секція «Українська мова», ІІІ місце в обласному етапі).

Свій вагомий внесок  у роботу з обдарованими учнями зробили Остапенко Г.Ф., начальник управління освіти,  підготувавши переможця обласної олімпіади з математики,

Качура Н.С., директор гімназії , підготувала двох переможців обласної олімпіади з математики;

Рябикіна А.В., завідуюча методичного кабінету управління освіти, нею підготовлена учениця Ходаковська Олександра,  переможниця обласної олімпіади, переможниця усіх конкурсів і української мови і літератури.

Найбільшу кількість переможців олімпіад у 2018/2019 н.р. підготували:

  Рябикін А.П.  – 7 переможців, із них п’ятеро  здобули перші місця на міському етапі олімпіад; усі п’ятеро здобули перемоги на обласних олімпіадах – це найкращий результат у нашому місті.

Турко О.Г.  – 5 переможців у міських олімпіадах, із них троє – перші місця;  одна перемога на обласний олімпіаді;

Хіщенко В.Г.  – 4 переможці на міському етапі олімпіад, із них двоє – перші місця; дві перемоги на обласній олімпіаді;

Бондар Ж.Ю. – 3 переможці міської олімпіади, із них одне – перше місце.

Переможців обласного етапу олімпіад також підготували :

Білятинська О.І., Гозун Г.О.,  Гоцуляк О.М., Чернега В.М.

Учителі Гоцуляк О.М., Мішньова О.А., Качуровська Л.В., Трифонова С.В., Хіщенко В.Г. підготували гімназисток до захисту в МАН.

 

Вітаємо вас, шановні учні й учителі!!! Це  ваш зірковий час!

Переглядів: 94 | Додав: Anton | Рейтинг: 3.7/6
Всього коментарів: 0