Головна » 2017 » Листопад » 22 » Захід до Дня Гідності і Свободи на базі міської бібліотеки для юнацтва
11:39
Захід до Дня Гідності і Свободи на базі міської бібліотеки для юнацтва

21 листопада 2017 року гімназисти профільного (історичного) класу разом з учителем історії Трифоновю С.В. взяли учать у заході до Дня Гідності і Свободи на базі міської бібліотеки для юнацтва.

Ми щиро вдячні організаторам цього заходу за запрошення взяти участь у ньому. Учні змогли побачити разом людей, які створили і продовжують створювати "обличчя" міста Первомайська: Жанну Семенівну Руських (журналіста), Антоніну Іванівну Григоренко (керівника літературного товариства "Зажинок"), Володимира Леонідовича Войтенка (краєзнавця). Власним життям ці люди показують молоді як потрібно відстоювати свою гідність і свободу, любити рідну землю.

Особлива подяка Оксані Дорошенко, яка підібрала цікавий відеоматеріал, презентувала книгу Марка Рудковича "Я з Небесної Сотні", говорила з підлітками про цінності українського народу доступною, але науковою мовою.

Гімназисти взяли участь у покладанні квітів до пам'ятного знаку Небесної Сотні.

Цікавим, як завжди був виступ театру "Атомс". Приємно, що у його складі переважають гімназисти. Ми змогли подивитися на них по-іншому, в новій ситуації.

Переглядів: 54 | Додав: Anton | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
avatar