Головна » 2016 » Квітень » 26 » Вітаємо з перемогою!!!
Вітаємо з перемогою!!!

Вітаємо учня Первомайської гімназії Денисенка Максима –

дипломанта ІV (всеукраїнського) етапу

Міжнародного мовно-літературного конкурсу

студентської та учнівської молоді  імені Тараса Шевченка!

Міністерством освіти і науки України підбито підсумки VІ Міжнародного літературно-мовного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який було засновано згідно з Указом Президента України від 11 квітня 2012 року з метою підвищення престижу української мови і літератури в молодого покоління, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури.

Нагадаємо, що IV (фінальний) етап конкурсу відбувся в м. Миколаєві 13 лютого 2016 року, роботи учасників було надіслано на розгляд журі до м. Києва. За результатами конкурсу Денисенко Максим посів почесне ІІ місце.

Вітаємо, Максиме, з блискучою перемогою.  Пишаємося твоїми досягненнями!  Попереду ще багато творчих конкурсів, отож  бажаємо досягати нових і нових вершин!  Віримо, що твої  плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і перемога в інтелектуальному випробуванні.

Наказ МОНУ від 13.04.2015 № 431  «Про нагородження переможців VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»  можна переглянути за посиланням: http://www.imzo.gov.ua/2016/04/18/nakaz-mon-vid-13-04-2016-431-pro-nagorodzhennya-peremozhtsiv-vi-mizhnarodnogo-movno-literaturnogo-konkursu-uchnivskoyi-ta-studentskoyi-molodi-imeni-tarasa-shevchenka/

Переглядів: 110 | Додав: Anton | Рейтинг: 5.0/1