Головна » 2018 » Травень » 21 » Вибори президента - 2018
Вибори президента - 2018

Діючий президент учнівського парламенту Луценко Ірина, яка виконувала свої обов'язки протягом двох років, закінчує своє навання у гімназії. Тому учнівським парламентом було вирішено назначити вибори нового президента на травень 2018 року.

Протягом передвиборчого змагання проводилось не тільки відкрите голосування за кожного кандидата, а й інші конкурси, які включали в себе оформлення газети-реклами для кожного кандидата, написання публічного виступу на задану тему та підготовку власної передвиборчої програми. Кандитами у президенти виявили бажання стати Константінов Мирослав 5(9) Б кл., Затворніцька Катерина 5 (9) А кл., Рябикін Костянтин 4 (8) А кл., Чайка Яна 4 (8) А кл. та Вишневська Валентина 5 (9) А кл.

Кандидати мали змогу проводити активну агітацію з 14 по 18 травня .

За результатами конкурсів та голосування, президентом гімназії було обрано Вишневську Валентину, а її заступниками стануть Затворніцька Катерина та Рябикін Костянтин. Бажаємо успіхів новообраному президенту гімназії!

Переглядів: 29 | Додав: Anton | Рейтинг: 5.0/2