Головна » 2017 » Грудень » 4 » Урок історії "Роковини Великого терору в Україні"
Урок історії "Роковини Великого терору в Україні"

Було проведено незвичайний захід, на який в профільний 6(10)-Б клас запросили учнів 1(5)-А класу. Діти дізналися про історичні джерела 30-40 років ХХ століття, які знайшли учні та вчителі гімназії. Змогли потримати в руках знаряддя праці, приміряти взуття, побачити фото 30-40 років ХХ століття. Найцінніше, що саме старшокласники розповідали про моду, правила життя в ті часи. Особлива подяка учителям Чернезі В. М., Харламовій О. А., учням ті їхнім родинам: Бочкарьову Миколі (2-А), Горбенку Миколі (2-А), Тимофієнко Анастасії (6-Б) за надані матеріали. Сподіваємося, що після цього заходу, вивчення історії стане для учнів особистою справою.

Переглядів: 23 | Додав: Anton | Рейтинг: 5.0/3