Головна » 2017 » Жовтень » 24 » Тиждень англійської мови: QR Challenge
Тиждень англійської мови: QR Challenge
Сьогодні у рамках Тижня англійської мови гімназистами було випробувано гру нового покоління "QR Challenge". Учні змагалися у двох вікових групах 3(7)-4(8) та 5(9)-7(11) класи. Учасники гри мали знайти у приміщенні школи 12 QR кодів , просканувавши їх за допомогою додатка на мобільному телефоні , отримували запитання вікторини. Майже кожен учень , хто заздалегідь завантажив потрібний додаток , спробував свої сили у новій грі. До фінішу дійшли більше 20 найнаполегливіших гравців. Переможцями стали:
5(9)-7(11) класи
1 місце
Федотов Андрій - 5(9)А клас
2 місце
Гребешко Анастасія 5(9)Бклас Матвієнко Єльвіра 5(9)Бклас
3 місце
Качурка Данііл 5(9)А класВишневська Валентина 5(9)А клас
3(7)-4(8) класи
1 місце
Старченко Аліна 3(7)А клас Чайка Яна 3(7)А клас
Спавжнім сюрпизом стала участь у "QR Challenge"учениць 2(6) А класу Кваші Анни, Краснової Катерини та Берегелі Лізи, які успішно відповіли на всі запитання вікторини.
Молодці! Так тримати !
Публікуємо відповіді для тих , хто не зміг завершити гру вчасно . Сподіваємося вам пощастить наступного разу.
Переглядів: 46 | Додав: Anton | Рейтинг: 4.7/3