Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Тиждень англійської мови: Let's party
21:49
Тиждень англійської мови: Let's party

So often you find that the students

 you're trying to inspire  are

 the ones that end up inspiring you :)

 

Свято, на яке так довго чекали відбулося. Можна багато написати про сюжет нашого театрального дійства, про чудові номери, конкурси, про переможців і т.д. 

Але я хочу сьогодні  просто подякувати  всім тим учням ,завдяки яким це свято відбулося. Адже можливо ви не помітили - та ви створили його самі. Починаючи від стінгазет, ліхтариків та декорацій і закінчуючи чудовими творчими номерами, які ретельно готували, тренувалися після уроків, створювали образи та костюми. Дякую чудовим акторам - головним героям дійства - ви були чудові !!! Дякую всім хто допомагав прикрашати залу і готувати конкурси, хто проводив голосування за кращий костюм і хто  забезпечував технічне оснащення, хто готував конкурси і хто гримував наших акторів, хто веселив, підбадьорював і просто вірив у наш спільний  успіх.  Дякую за активну участь у параді костюмів.  З вами і для вас хочеться працювати, з вами і для вас хочеться творити. Дякую! Ви найкращі !!! 

                                                                                                               Ж. Ю. Бондар

 

P.S. Фото на конкурс Best Halloween Selfie приймаються до 16:00 27 жовтня.  Посилання на  сторінку голосування буде розміщено на сайті  27 жовтня о 17:00.

Переглядів: 100 | Додав: Anton | Рейтинг: 4.3/6
Всього коментарів: 0
avatar