Головна » 2017 » Січень » 21 » The world is getting smaller або Розширюємо кордони
16:26
The world is getting smaller або Розширюємо кордони

21 грудня вчителі англійської мови  Бондар Ж.Ю. та Слюсар Н.В. взяли участь  eTwinning Plus Practical Session у м. Київ. eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

eTwinning Plus – це робочий простір програми eTwinning в рамках Східного партнерства Європейського Союзу.
Онлайн-мережу eTwinning Plus було створено з метою залучення до проекту сусідських країн ЄС в рамках European Neighbourhood Policy (Європейської політики сусідства). Ключовою ціллю ЄПС є поглиблення відносин між членами ЄС та країнами-сусідами.
На початку події перед ітвіннерами виступив керівник програми Сергій Теплов, який ознайомив їх з ключовими компетенціями ХХІ ст. А координатор програми Валентина Веліченко розповіла про ключові засади eTwinning та особливості роботи програми в Україні.
Упродовж заходу учасники взяли участь в низці корисних воркшопів від амбасадорів Олени Лук’янець та Ірини Фіголь, під час яких дізналися про те, як працювати з інструментами Public Portal та eTwinning Live. Також амбасадори поділилися своїм досвідом та прикладами найкращих проектів.
Окрім корисної інформації, вчителі мали нагоду завести нові цікаві знайомства та отримати позитивний заряд енергії – для реалізації власних проектів у новому році.
 
Переглядів: 76 | Додав: Anton | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar