Головна » 2017 » Січень » 21 » Перший міжнародний проект у рамках навчального середовища європейських шкіл eTwinning

Учні 3(7) А класу разом з класним керівником Бондар Ж.Ю. взяли участь у міжнародному проекті в мережі eTwinning . Під час проекту учасники з 6 країн ( Польша, Румунія , Чехія, Іспанія, Туреччина, Україна ) спілкувалися онлайн, розповідали про традиції святкування Різдва, ділилися майстер класами з виговлення новорічних декорацій для прикрашання класної кімнати. Учні отримали не лише досвід спілкування з дітьми  з інших країн , але й масу позитивних емоцій.  Чудовим завершенням проекту  став обмін листами, листівками, новорічними прикрасами та солодощами між країнами.

Пропонуємо фото та відео звіт у дещо новому форматі

Зроблено в Padlet
Переглядів: 105 | Додав: Anton | Рейтинг: 0.0/0