Головна » 2018 » Березень » 15 » Мітинг до Дня українського добровольця
12:11
Мітинг до Дня українського добровольця

14 березня у Первомайській гімназії відбувся мітинг з нагоди Дня українського добровольця. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Українські добровольці стали гордістю нашого народу. Загалом у воєнному конфлікті на сході нашої країни брали участь майже 40 добровольчих батальйонів.

27 березня 2014 року добровольцем пішов на військову службу Янович Вадим, випускник школи № 11. Служив командиром відділення зв’язку взводу управління 79‑ї аеромобільної бригади. Під населеним пунктом Д’яково Луганської області отримав смертельне осколочне поранення. 21 лютого 2017 року випускник нашої гімназії Микола Гуцаленко загинув під час виконання бойового завдання на позиціях у н. п. Водяне Донецької області.

Життя цих юнаків, ніби слова з державного Гімну: “Душу й тіло ми положим за нашу свободу…”. Пройдуть роки, і ми певні, що імена хлопців, які загинули в ім’я і славу єдиної України, не зітруться з пам’яті прийдешніх поколінь, увійдуть у безсмертя.

Переглядів: 61 | Додав: Anton | Рейтинг: 4.5/4
Всього коментарів: 0
avatar