Головна » 2017 » Вересень » 21 » Конкурс плакатів, листівок, пам’яток та буклетів «Увага!Діти на дорозі!»
Конкурс плакатів, листівок, пам’яток та буклетів «Увага!Діти на дорозі!»

У ході проведення профілактичних заходів «Увага!Діти на дорозі!» відбувся конкурс плакатів, листівок, пам’яток та буклетів.

За результатами конкурсу серед учнів 1(5)-3(7) класів І-місце вибороли учні 2(6)-Б класу, класний керівник Тімотіна К.І.., ІІ-ге місце – учні 1(5)-А кл., класний керівник Рябикін П.М.; ІІІ-тє місце – не визначено у зв’язку з недостатньою якістю виконаних робіт учнями інших класів. Серед учнів 4(8)-7(11) класів І-місце вибороли учні 6(10)-Б кл., класний керівник Сокуренко І.Г., ІІ-ге місце – 5(9)-Б кл., класний керівник Турко О.Г., ІІІ-тє місце – 7(11)-А клас, кл.керівник Білятинська О.І.

Переглядів: 26 | Додав: Anton | Рейтинг: 5.0/2