Головна » 2017 » Грудень » 19 » Ярмарок солодощів
Ярмарок солодощів

Напередодні новорічних свят гімназисти вирішили влаштувати ярмарок солодощів власного виробництва. До ярмарку приєдналися батькі учнів, які допомогли приготувати смаколики. Чудові тістечка, ніжні кекси, пиріжки, справжні торти та домашнє желе – все це не залишило байдужими ні вчителів, ні гімназистів. Ярмарковий настрій панував протягом двох великих перерв, усі діти мали змогу навчитись гарно готувати випічку, рекламувати свою продукцію та бути справжніми бізнесменами.

Ярмарок солодощів влаштований для збору коштів на встановлення гімназійного радіо і був ініційований учнівським самоврядуванням. Результат – під час ярмарку зібрано 2073 грн. і в нас уже є 1126 грн. (результат акції «Макулатурин-2017»), всього - 3189 грн. Це, звісно, ще не вся сума, яка нам потрібна для кінцевої мети, але за допогою сіпільних зусиль – ми її обов’язково досягнемо!

Переглядів: 98 | Додав: Anton | Рейтинг: 4.5/4