Головна » 2017 » Травень » 6 » Інтерактивна виставка «Моє місце»
Інтерактивна виставка «Моє місце»

04.05.2015 у бібліотеці Первомайської гімназії відбулося відкриття інтерактивної виставки «Моє місце». Виставка реалізуються у рамках проекту «Моє місце – інтеграційні заходи для дітей-переселенців у 4 південних областях України», підтриманого Міністерством закордонних справ Німеччини.

Виставка ґрунтується на персональному підході. Кожна з вісімнадцяти історій, що їх розповіли учасники проекту – це Історії дуже особисті. Поєднані у проекті «МОЄ МІСЦЕ» – вони утворюють калейдоскоп приватних, втім пізнаваних та спільних для тисяч українців думок і переживань. Людей, яких за останній рік юридична практика і статистика визначають незрозумілим і знеособлюючим терміном внутрішньо переміщені особи.

Це також історії людей, які організували волонтерські та громадські ініціативи протягом всіх чотирьох хвиль переселення в Києві, Хмельницькому і населених пунктах прифронтової зони. Це Історія представника кримськотатарського народу, якому на 5 років заборонено в’їзд на територію Криму та РФ – Рефата Чубарова.

На відкритті своїми спогадами про Крим поділився Крушельницький Ігор Олегович, учитель історії Грушівської ЗОШ, керівник туристичного гуртка, дослідник історії краю. Прозвучали спогади людей, що були переселені на Первомайщину на початку 50-х років минулого століття із Західної Бойківщини. Про волонтерську допомогу розповіли учасники бойових дій у зоні АТО Шарий Андрій Володимирович, Муженко Іван Олександрович.

Екскурсоводами на виставці працюють учні 6(10)-А, 5(9)-х класів: Головчанська Софія, Колесніченко Ірина, Токарчук Анастасія Свистун Яна, Цуренко Анастасія, Волошенко Єгор, Завальнюк Владислав, Олійник Богдан, Посмєтний Олександр, Чернишев Даніель, які доносять інформацію до своїх однолітків зрозумілою їм мовою.

Координатор виставки Качуровська Лариса Вікторівна. Виставка працює з 04.05.2017 по 22.05.2017 у приміщенні бібліотеки Первомайської гімназії.

Переглядів: 49 | Додав: Anton | Рейтинг: 0.0/0