Головна » 2017 » Березень » 18 » Happy St. Patrick's Day !!!
Happy St. Patrick's Day !!!

Щорічно 17 березня у світі святкують День святого Патріка – релігійне і культурне свято, яке відзначається в день смерті покровителя Ірландії. Вважається, що святий Патрік вигнав з острова всіх змій і приніс в Ірландію християнство. Свято символізує прийняття Ірландією християнства, а також є днем ірландської культури в цілому. Воно було засноване католицькою церквою у XVII столітті і відзначається не тільки на території Ірландії, але і по всьому світу не тільки ірландцями . До дослідження історії свята долучилися і гімназисти . Учні 4(8) А класу взяли участь у інтелектуальному брейн- рингу присвяченому саме цьому дню . Учасники двох команд "Rainbow" та "Shamrock" виконували різноманітні завдання. З невеликою перевагою перемогу здобула команда "Shamrock"
Учні 4(8) - 7(11) мали змогу спробувати свої сили у онлайн квесті . Абсолютним переможцем стала учениця 5(9) класу Лі Лілія. Вітаємо!!!

Переглядів: 55 | Додав: Anton | Рейтинг: 0.0/0