Головна » 2017 » Грудень » 6 » Гімназія гостинно зустрічає Miss Campbell
Гімназія гостинно зустрічає Miss Campbell

Корпус Миру США є урядовою організацією, яка сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей і культур. В Україні ця організація співпрацює з прогресивними учбовими закладами та організаціями, які прагнуть розширити свої знання про американців і діяльність професійних організацій та учбових закладів США, що, у свою чергу, допоможе американцям більше дізнатися про Україну, її мову та культуру.
Корпус Миру працює в Україні у трьох напрямках:викладання англійської мови як іноземної; розвиток громад та розвиток молоді.
Понад 72 добровольці 30 листопада 2017 р. склали присягу про проходження служби у різних населених пунктах України. Пощастило і нашому Первомайську. В нашому місті службу нестиме волонтер корпусу миру Елізабет Кемпбел, яка протягом 2 років працюватиме в Первомайській гімназії та тісно співпрацюватиме з українськими викладачами, які прагнуть покращити свої знання англійської мови шляхом тісного спілкування з носіями мови, а також бажають оволодіти методами спілкування та активного залучення учнів до процесу навчання, які волонтери застосовують у своїй викладацькій діяльності.

Зустріч була дуже теплою. Гімназисти розповіли міс Кемпбел про наше місто, познайомили з його історією. Елізабет Кемпбел відповідала на чисельні запитання учнів.

Переглядів: 41 | Додав: Anton | Рейтинг: 3.7/3