Головна » 2017 » Листопад » 8 » Екскурсія до Верховної ради!
Екскурсія до Верховної ради!

07 листопада 2017 року за підтримки депутата Верховної ради Підберезняка Вадима Івановича було організовано екскурсію учнів Первомайської гімназії до м. Києва. Гімназисти відвідали Сесійний будинок ВР України по вул. М.Грушевського,5. Відбулася тепла зустріч Вадима Івановича з гімназистами. Його помічниця Анна провела чудову екскурсію; діти змогли відвідати сесійну залу, відчути себе запрошеними гостями. На згадку про зустріч кожен гімназист отримав "Пам’ятку майбутнього народного депутата України".

Незабутні враження залишилися від відвідування Музею іграшки, де можна було не тільки дізнатися про іграшки часів Давньої Греції, побачити фото народних майстринь України, а й спробувати погратися забавкою короля Людовика XVI, на власні очі побачити засіб для відлякування вовків, загадати бажання під "павуком".

Ми щиро вдячні Вадимові Івановичу та його помічникам за уваги та теплий прийом!

Учитель історії Трифонова С.В.

Переглядів: 37 | Додав: Anton | Рейтинг: 4.2/5