Головна » 2018 » Березень » 27 » Допомога бійцям АТО
Допомога бійцям АТО

Бути свідомим та відповідальним громадянином країни, в якій живеш, творити добро та допомагати тим, хто цього потребує, бути небайдужим до долі своєї держави – це все те, що об’єднало учнів гімназії. Протягом лютого учні 6 (10) А, 6 (10) Б та 7 (11) класів готували посилку, аби надати посильну допомогу бійцям, які захищають нас на Сході. Учні цих класів пошили для воїнів зручні і оригінальні подушки, створили чудові кавово-чаєві набори, а наші маленькі гімназисти з 1(5) А та 1 (5) Б класів написали для них душевні листи. Все це було надіслано 16 березня 2018 року у м.Волноваха Донецької області, де дислокується 93 ОМБ. Гімназисти уже не один рік співпрацюють з бійцями цієї бригади так, наприклад, у 2016 році воїни передали нашу посилку з канцтоварами дітям Селидівської школи Донецької області. Волонтери гімназії і надалі будуть вести свою волонтерську діяльність і допомагатимуть нашим захисникам.

Переглядів: 66 | Додав: Anton | Рейтинг: 5.0/3