УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!! УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!! УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!!
Головна » Архів матеріалів
Просмотров: 258 | Добавил: Anton | Дата: 09.11.2015 | Комментарии (0)

9 листопада, у День української писемності та мови, 318 учнів та 21 учитель гімназії долучилися до унікальної події - написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Ми солідарні з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили рідною мовою і зберегли її для нащадків.

Просмотров: 218 | Добавил: Anton | Дата: 09.11.2015 | Комментарии (0)

З метою патріотичного виховання дітей і молоді засобами українського мистецтва, виявлення, підтримки обдарованої молоді, підвищення професійного рівня виконавців, удосконалення та поширення кращого творчого досвіду мистецтвом художнього слова, відзначення Дня української писемності, 22 жовтня 2015 року в Первомайській гімназії відбувся І (гімназійний) етап конкурсу читців «Поетична пристань». У виконанні учнів 1(5)-7(11)-х класів прозвучали твори Л. Костенко, В. Симоненка, Марусі Чурай, П. Тичини, В. Сосюри, а також сучасної поетеси Ю. Боженко.

Глядачі були вражені сценічною майстерністю, професійним рівнем виконання поезій. Переможцями конкурсу стали:

І вікова категорія (до 10 років) — Навоєва А.;

ІІ вікова категорія (10-14 років) — Свистун Я., Москаль В., Коваленко Д.;

ІІІ вікова категорія (15-18 років) — Головчанська С., Васютинський А., Денисенко М., Тарасова Н.

Бажаємо учасникам конкурсу творчого натхнення. А переможцям – підкорення найвищих вершин поетичного Олімпу.

... Читати далі »

Просмотров: 265 | Добавил: Anton | Дата: 23.10.2015 | Комментарии (0)

З метою поширення передового педагогічного досвіду, підвищення рівня фахової майстерності вчителів української мови та літератури міста 21 жовтня 2015 року в Первомайській гімназії відбувся майстер-клас педагога Білятинської Ольги Іванівни «Формування позитивної мотивації до навчання шляхом інтеграції традиційних і нетрадиційних форм і методів роботи в процесі вивчення української мови та літератури».

Педагоги міста взяли активну участь у роботі майстер-класу, а по закінченню дали схвальну оцінку проведеному заходу.

... Читати далі »

Просмотров: 319 | Добавил: Anton | Дата: 23.10.2015 | Комментарии (0)

В понеділок, 12 жовтня в Первомайській гімназії відбувся благодійний концерт присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва. На ньому були присутні українські військовослужбовці, учасники АТО та волонтери. 

Зустрічаємо оплесками наших героїв.

... Читати далі »

Просмотров: 275 | Добавил: Anton | Дата: 15.10.2015 | Комментарии (0)

9 жовтня в Первомайській гімназії відбувся благодійний ярмарок домашньої випічки та солодощів "Щедрі серця". Всі зібрані кошти були передані на потреби української армії.

... Читати далі »

Просмотров: 249 | Добавил: Anton | Дата: 15.10.2015 | Комментарии (0)

Напередодні Дня фізичної культури та спорту в Україні, який відзначається щорічно кожної другої суботи вересня, у Первомайській гімназії  пройшов Олімпійський тиждень, протягом якого пройшли змагання з настільного тенісу, шахів, шашок, міні-футболу, відбулися велоперегони, конкурс на кращий малюнок на спортивну тематику.

Звучать фанфари. На подвір’ї гімназії розпочинається урочиста лінійка, вноситься Олімпійський прапор. Директор гімназії Качура Н.С. вітає гімназистів з початком тижня. Оголошується програма та час проведення змагань. Лунають спортивні пісні. Тиждень розпочато.

В перший день проходили змагання з настільного тенісу, у яких  взяли участь 26 хлопців та 7 дівчат. Ігри проводилися за олімпійською системою. Серед дівчат перемогла учениця 4(8)-Б класу Свістун Яна, другою стала учениця 7(11)-А класу Савідова Анна, третьою - учениця 3(7)-Б класу Коваленко Діана.  У хлопців за перше місце зійшлись Брюховецький Андрій, учень 3(7)-А класу, та Васютинський Андрій, учень 7(11)-А класу. В упертій боротьбі чемпіоном став Васютинський Андрій. У грі за ІІІ місце учень 3(7)-А класу Карпишин Вадим переміг учня  7(11)-А класу Кривошею Микиту і став бронзовим призером.

У змаганнях з шахів, які проводилися за швейцарською системою, взяли участь 26 учнів 1(5)-7(11) класів. Лідерство відразу захопили учень 6(10)-А класу Цимбалюк Максим та учень 1(5)-Б класу Павліченко Ігор, котрі й посіли І та ІІ місця. А от за трете місце розгорнулася запекла боротьба. Двоє учасників набрали однакову кількість очок і посіли ІІІ місце. Це Черній Максим, учень 5(9)-А класу, та Васютинський Андрій, учень 7(11) класу.

На змагання із шашок зібралася найбільша кількість учасників – 53. Тому їх було поділено на дві групи. Переможцями стали Брюховецький Андрій 3(7)-А клас, та Свістун Яна, 4(8)-Б клас, другі місця посіли Гадоєв Сарвар 2(6)-А клас, Тарасенко Богдан 6(10)-А клас, а третіми були Кухаренко Богодар, 3(7)-А клас, та Кривошея Микита, 7(11)-А клас.

У змаганнях з міні-футболу взяли участь три команди, де перемогу завдяки кращій різниці забитих та пропущених мячів здобула команда 6(10)-А класу.

А на шкільному подвір’ї гімназії зійшлися «веломани». Змагалися 16 учнів 1(5)-3(7)-х класів. Завдання ... Читати далі »

Просмотров: 340 | Добавил: Anton | Дата: 16.09.2015 | Комментарии (0)

                                                 «Перлина»-табір просто «Клас!»

Чудово й радісно у нас!

Дає нам сили і здоров'я,

Прекрасний табір в нашій школі!

 

         Під таким девізом пройшли 14 днів табірного життя у Первомайській гімназії. Табір працював з 2 по 19 червня, оздоровилося та відпочило тут 35 дітей. Основним завданням табору було оздоровлення кожної дитини, формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя. Робота пришкільного табору здійснювалась за заздалегідь складеним планом. За організацію дозвілля відповідали вихователі табору та члени учнівського самоврядування.

Вихователі Трифонова С.В., Войтіна Л.Г., Турко О.Г., Тімотіна К.І. та Саєнко О.В. об'єднали дітей у два загони, врахувавши вікові та індивідуальні особливості дітей, які  у свою чергу були розділені на шість ланок: «Сонцедар», «Розумники», «Комета», «Алмаз», «Веселка», «Rainbow Loom» Кожна ланка мала свого командира, назву, девіз та змагалася за звання кращої команди табірної зміни. Щодня підводилися підсумки, оголошувалися переможці конкурсів, найактивніші отримували медалі, які розміщувалися на спеціальному табло змагань.

В основному заходи у таборі носили спортивно-оздоровчий та екологічний характер, тому щодня на свіжому повітрі проводилися рухливі ігри, спортивні змагання.  Роботу табору було сплановано таким чином, щоб діти гарно відпочили, якомога краще та глибше пізнали природу рідного краю, отримали заряд гарного настрою, поповнили свої знання про рослинний та тваринний світ нашої місцевості, увесь час проводили на свіжому повітрі, набиралися сил та енергії.

Виховні заходи сприяли вихованню патріотизму, навчанню учнів берегти рідну природу, відношенню до неї з повагою та обережністю, глибшому  пізнанню рослинного та тваринного світу своєї Батьківщини, засвоєнню правил поведінки у лісі та біля водоймища, ознайомленню з  різноманітністю лікарських рослин та їхні ... Читати далі »

Просмотров: 359 | Добавил: Anton | Дата: 27.06.2015 | Комментарии (0)
« 1 2 ... 41 42 43 44 45 ... 50 51 »