УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!! УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!! УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!!
Головна » Архів матеріалів

Секція:   історія України

І місце – Гребешко Анастасія,

науковий керівник  Качуровська Л.В.

 

Секція:   прикладна математика

ІІІ місце – Капраренко Дмитро,

науковий керівник  Рябикін А.П.

Просмотров: 77 | Добавил: Anton | Дата: 17.02.2020

      З метою актуалізації та розширення знань вчителів із теоретичних основ роботи з обдарованими учнями, особистісно орієнтованого навчання, створення умов для обміну творчими ідеями та досвідом роботи з розвитку обдарованості школярів 29 січня в гімназії відбулася педагогічна рада «Ціннісні орієнтації педагогічного супроводу обдарованих учнів в освітньому середовищі гімназії».

     На засіданні розглядалися питання щодо виявлення і підтримки обдарованих дітей, створення сприятливих умов для забезпечення високої якості навчання, залучення учнів і вчителів до науково-дослідницької роботи; йшлося про організацію психолого-педагогічного супроводу гімназистів; було представлено виступи з досвіду роботи найрезультативніших педагогів.

     

 

Просмотров: 92 | Добавил: Anton | Дата: 30.01.2020

        29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

    26 січня в Первомайській гімназії були проведені тематичні заходи, а саме: виховні години скорботи і пам’яті, бесіди, відеолекторії “Крути. Молода кров. »

      29 січня 1918 року – це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Жертовності та героїзму Крут забувати не можливо.

 

Просмотров: 61 | Добавил: Anton | Дата: 29.01.2020

5(9) клас

Федченко Софія – ІІІ місце, учитель Гозун Г.О.

6(10) клас

Ходаковська Олександра – ІІІ місце, учитель Рябикіна А.В.

7(11) клас

Гребешко Анастасія – ІІІ місце,  учитель Білятинська О.І.

Просмотров: 43 | Добавил: Anton | Дата: 27.01.2020

Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!
Шуми, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.

Олександр Олесь

        З нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу у Первомайські гімназії були проведені тематичні заходи.

          Перед першим уроком учні 1(5) класу поклали квіти  до пам’ятної дошки Вадиму Яновичу, який загинув, захищаючи Батьківщину; на великій перерві відбулась радіотрансляція  «Україна-держава соборна»;  у класах були проведені тематичні виховні години, а учні 4(8) і 5(9) класів зібралися разом на гімназійному майдані і влаштували флешмоб «Україна єдина». Також старші учні гімназії були запрошені до міської бібліотеки і прослухали концерт у винконані вокальних колективів міста.

       Заходи, проведені  цього дня, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територ ... Читати далі »

Просмотров: 84 | Добавил: Anton | Дата: 24.01.2020

4(8) клас

Козлова Софія – ІІІ місце

                  5(9) клас                    

Навоєва Аліна – ІІІ місце

                                           7(11) клас                                            

Федотов Андрій – ІІ місце    

    ... Читати далі »

Просмотров: 59 | Добавил: Anton | Дата: 21.01.2020
« 1 2 3 4 5 ... 50 51 »
Первомайська гімназія Первомайської міської ради Миколаївської області © 2020 Зробити безкоштовний сайт з uCoz