УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!! УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!! УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!!
Головна » Архів матеріалів

    Громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World»  з 20 березня 2020 року до 22 травня 2020 року запрошує учнівську молодь взяти активну участь у всеукраїнському проєкті «МІШЕЧОК» (оригінал листа за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1BMdrzYzXlMP_pAxXySazVnQV3Nk_SET2?usp=sharing)

    Проєкт буде реалізовуватись дистанційно та передбачає конкурсні етапи та подарунки для найактивніших учасників та закладів освіти переможців. Кожні два тижні організатори розігруватимуть подарунки серед учасників індивідуальних номінацій в соціальних мережах, а 22 травня 2020 року оголосять фінальні  результати проєкту та визначать переможців у груповій номінації. Найактивніші отримають призи від партнерів, а навчальний заклад, команду з якого організатори визначать як переможця, отримає супер приз: комплект обладнання для сублімації 5в1 ПРОФІ (устаткування призначена для друку на футболках, подушках, пазлах, чашках, тарілках, кепках, чохлах для мобільних і багато іншого). 

      Проєкт проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, генеральний партнер компанія PepsiCo Україна. Умови проєкту та анкета для колективних учасників за посиланням: https://schoolrecyclingworld.org/2020/03/21/всеукраїнський-проєкт-мішечок/.

... Читати далі »

Просмотров: 30 | Добавил: Anton | Дата: 15.04.2020

У кожного народу є талановиті митці. Саме вони прославляють свою країну, звеличують її  серед інших націй світу. Тарас Григорович Шевченко — великий поет, геній українського народу. Він зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства.

          6 березня 2020 року на честь ушанування пам’яті Великого Кобзаря  відбулись урочисті заходи: радіогазета «Вічно живий пророк», викладки, поетичні раптівки, тематичні уроки, одночасне читання творів Шевченка тощо.

Тарас Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

Просмотров: 85 | Добавил: Anton | Дата: 10.03.2020

збірну команду гімназистів з перемогою у міських змаганнях «Олімпійське лелеченя».

МОЛОДЦІ!

Так тримати!

Просмотров: 57 | Добавил: Anton | Дата: 02.03.2020

        19 лютого 2020 року на базі Первомайської гімназії відбулася відкрита Першість з краєзнавства для учнівської молоді. Завдання Першості передбачали знання біографій ювілярів: Максима Рильського та Ліни Костенко. Цікавими були завдання з географії України та історії Миколаївщини. Команда гімназистів «БуСиКо» у складі: Дзудзело Анастасії, Павліченка Ігоря, Цушка Віталія, Яцевілова Владислава виборола перше місце. Підготувала команду Трифонова С.В. Вітаємо юних краєзнавців з перемогою, бажаємо подальших успіхів у вивченні історії рідного краю!

Просмотров: 77 | Добавил: Anton | Дата: 27.02.2020

        26 лютого відбулося чергове засідання проблемного семінару «Сучасні підходи до організації навчання», тема якого «Професійна компетентність учителя – важлива складова якості освіти».

Розглядалися такі питання:

  1. Поняття «компетенція» і «компетентність» у контексті якості освіти.
  2. Професійна компетентність учителя.
  3. Рівні професійної компетенції педагога.

Проведено тестування «Креативність, творчий потенціал учителя».

У семінарі взяли участь учителі-методисти, старші вчителі гімназії.

Керівник – Мішньова О.А., заслужений учитель України.

    ... Читати далі »

Просмотров: 77 | Добавил: Anton | Дата: 27.02.2020

        International Mother Language Day день, який відзначають  21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

          Особливим це свято є для учнів і педагогів Первомайської гімназіі, адже  в закладі навчаються представники різних національностей.

Розпочались урочистості з радіогазети «О мово моя, душа голосна України»», на завершення якої було оголошено конкурс на кращу назву гімназійної радіостанції. Протягом дня відбулося чимало змістовних, цікавих, пізнавальних заходів, серед яких: бібліотечний та тематичні уроки, книжкова виставка, створення лепбуку, раптівка, театралізований виступ, квест, конкурс знавців української мови.

     Для педагогічного колективу завідувачка методичного кабінету управління освіти, учителька української мови і літератури гімназії Рябикіна А.В. провела мовний практикум  «Як ми говоримо», під час яког ... Читати далі »

Просмотров: 74 | Добавил: Anton | Дата: 21.02.2020

        17-19 лютого відбувся традиційний методичний фестиваль «Через творчість - до успіху». У рамках фестивалю вчителями, які атестуються 2020 року, проведено відкриті уроки, позакласні заходи, представлено творчі самопрезентації досвіду роботи з цікавим змістовним матеріалом папок-портфоліо «Імідж сучасного вчителя».

  

Просмотров: 56 | Добавил: Anton | Дата: 20.02.2020
« 1 2 3 4 ... 50 51 »