Головна » 2018 » Жовтень » 24 » 24 жовтня QR code challenge та Майстер клас від Міс Кемпбелл “Pumpkin Carving “
24 жовтня QR code challenge та Майстер клас від Міс Кемпбелл “Pumpkin Carving “

Сьогодні у рамках Тижня англійської мови вдруге серед гімназистів було проведено гру нового покоління "QR Challenge". Учні  змагалися у двох вікових групах 1(5)-3(7) та 4(8)-7(11) класи. Учасники гри мали знайти у приміщенні школи 12 QR кодів, просканувавши  їх за допомогою додатка на мобільному телефоні , отримували запитання вікторини. Майже кожен учень , хто заздалегідь завантажив потрібний додаток , спробував свої сили у новій грі. До фінішу дійшли більше 20 найнаполегливіших гравців Найактивнішими виявилися учні перших та других класів .
Публікуємо відповіді для всіх зацікавлених.

А після 6 уроку всі бажаючі змогли відвідати майстер клас за участю двох американських волонтерів та навчитися виготовляти  ліхтарики з кабаків

Переглядів: 21 | Додав: Anton | Рейтинг: 5.0/1