Головна » 2017 » Травень » 25 » 24 травня в гімназії відбулося свято «Зірковий час».
24 травня в гімназії відбулося свято «Зірковий час».

Цього року у ІІ (міському) етапі олімпіад взяли участь 53 учні, одержано 39 перемог. Серед загальної кількості перемог І-х місць – 16, ІІ-х місць – 8, ІІІ-х місць - 15.

Високий рівень навчальних досягнень, глибокі знання, ерудицію показали учні-переможці декількох предметних олімпіад ІІ (міського) етапу: Шевченко Дмитро, Брюховецький Андрій здобули по чотири перемоги; Кочержинська П., Кудрявцев Валерій - по три; Корчевський Денис, Олійник Богдан, Рогова Анастасія, Тарасенко Богдан, Хлиста Іван, Чаусенко Олександра – по дві перемоги. Наймолодший переможець - учень 2(6) класу Герасимюк Станіслав посів І місце з математики.

У призовому фонді гімназії сім призових місць обласного етапу.

Перше місце – у Чаусенко Олександри (географія).

Призерами обласних олімпіад стали: Кудрявцев Валерій (математика і хімія – ІІІ-і місця); Брюховецький Андрій (математика – ІІІ місце); Рогова Анастасія, Гребешко Анастасія (українська мова та література – ІІІ-і місця) Хлиста Іван (англійська мова – ІІІ місце).

Чаусенко Олександра здобула третє місце в заключному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (учитель Хіщенко В.Г.).

Продуктивною виявилася робота вчителів Качури Н.С., Качуровської Л.В. з підготовки гімназистів до конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН: Корчевський Денис (секція «Історія України», IІІ місце в обласному етапі), Шевченко Дмитро (секція «Математика», ІІІ місце в обласному етапі).

Барабаш Олександр став призером обласного конкурсу «Енергія 2016», Олійник Богдан – призер обласного форуму юних шанувальників фізики та астрономії (учитель Брунцвік К.Ю.).

Високі результати демонстрували учні гімназії у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика: 5 призових місць міського етапу; учениці Рогова А., Ходаковська А. посіли ІІІ-і місця в області (учителі Гоцуляк О.М., Рябикіна А.В.).

На високому рівні проведено підготовку учнів до мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка вчителями Білятинською О.І., Гозун Г.О., Гоцуляк, Рябикіною А.В., Чернегою В.М., учні яких посіли 6 призових місць в ІІ (міському) етапі; Федченко С., Ходаковська О. здобули перемоги в обласних етапах; Ходаковська О. стала дипломантом заключного етапу всеукраїнського рівня, посівши ІІІ місце зазначеного вище конкурсу.

Дорогі наші діти! Гордимося вами, вашою великою силою волі, бажанням вчитися та досягати своєї мети.

Переглядів: 76 | Додав: Anton | Рейтинг: 4.0/2