Головна » 2017 » Вересень » 22 » 22 вересня - День партизанської слави України та день заснування Миколаївської області

У п’ятницю, 22 вересня, у Первомайській гімназії з нагоди Дня партизанської слави були проведені інформаційні п’ятихвилинки, мітинг пам’яті та виставка літератури на тему «Партизанських рух в Україні»: з іноформаційними п'ятихвилинками учнів виступали учні профільного 6(10) -Б класу.
День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.
За мужність і героїзм, виявлені в боротьбі з ворогом, 200 тисяч партизанів і підпільників нагороджено орденами і медалями, 223 з них визнані гідними звання Героя Радянського Союзу.

Переглядів: 35 | Додав: Anton | Рейтинг: 4.0/3