УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!! УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!! УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!!
Головна » 2019 » Листопад » 11

        З метою поліпшення санітарно стану місцевості, учнівське самоврядування Первомайської гімназії провело заходи у рамках місячника з благоустрою та очистки міста.  У рамках місячника були приведені до належного вигляду і порядку навчальні території, спортивні майданчики, пам’ятник жертвам Голодомору, висаджені багаторічні кущі та квіти.

    

 

Просмотров: 74 | Добавил: Anton | Дата: 11.11.2019 | Комментарии (0)

Вітаємо переможниць конкурсу ім. Тараса Шевченка

9 листопада, у День української писемности та мови проведено  міський етап мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Його мета – піднесення престижу української мови і літератури серед молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення їхньої загальної мовної культури.

Вітаємо переможниць та їхніх педагогів!

 5 клас

І місце – Рибченко Олександра,  учитель Гоцуляк О.М.

7 клас

І місце – Хода Софія,  учитель Чернега В.М.

9 клас

... Читати далі »

Просмотров: 73 | Добавил: Anton | Дата: 11.11.2019

7 листопада 2019 року, у день народження Миколи Вінграновського, відбувся міський конкурс читців "Поетична пристань". Його мета - популяризація художнього слова Миколи Вінграновського, літераторів-ювілярів, пошук і підтримка обдарованих дітей й учнівської молоді,  її патріотичного виховання засобами українського мистецтва.

Вітаємо переможниць конкурсу:

І вікова категорія

І місце – Станкевич Мирослава, учениця 1(5) класу (9,6 б., учитель Білятинська О.І)

ІІ вікова категорія

ІІ місце –Ступак Катерина, учениця 2(6) класу  (8 б., учитель Гоцуляк О. ... Читати далі »

Просмотров: 57 | Добавил: Anton | Дата: 11.11.2019