УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!! УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!! УВАГА!!! Гімназія ПРАЦЮЄ в дистанційному режимі!!!
Головна » 2019 » Вересень » 16

Під час спортивного тижня й проведення місячника безпеки дорожнього руху в Первомайській гімназії відбулися велозмагання. Були проведенні  тематичні виховні години. Діти обговорювали  основні правила безпечної поведінки на дорозі, використання в темну пору доби світловідбивних елементів на одязі, рюкзаках, тощо; необхідність збереження дорожньої інфраструктури, а саме: дорожніх знаків; світлофорів; огородження; розмітки; освітлення пішохідних переходів. Учні грали в  інтерактивні ігри спрямовані на удосконалення знань з правил  дорожнього руху.

У велозмаганнях узяли участь 27 гімназистів 1-4 класів. Переможці двох вікових категорій  були нагородженні грамотами на лінійці, присвяченій закриттю спортивного тижня.  Ними стали : Федотов Микита, 4(8)-А( І-місце), Горновенко Станіслав, 4(8)-Б (ІІ-місце), Бочкарьов Микола, 4(8)-А  (ІІІ-місце), Музалев Олексій, 4(8)-А( ІІІ-місце), Грєбьонкін Артем, 2(6)-Б ( І-місце), Гасюк Роман , 1(5)-Б (  ІІ місце), Грідін Андрій, 1(5)-А( ІІІ місце).

... Читати далі »

Просмотров: 81 | Добавил: Anton | Дата: 16.09.2019