Наша символіка

Символи Первомайської гімназії складаються із Герба гімназії, Гімну гімназії і Прапора гімназії.

Герб гімназії

Герб Первомайської гімназії – це прямокутний щит, округлений унизу. На щиті зливаються дві повноводні річки – Південний Буг та Синюха, які розділяють на три частини й об'єднують наше місто Первомайськ.

У центрі герба – дата відкриття  Первомайської гімназії, куди з'їжджаються діти з усіх мікрорайонів міста. У нас вирує життєтворча енергія мудрості, символом якої на гербі є сова, знань – книги, пізнання світу – глобус.

Ця енергія спонукає учнів мислити, діяти, творити!

Прапор гімназії

Прапор Первомайської гімназії - це одна з офіційних емблем школи, яка символізує її суверенітет. Шкільний прапор являє собою синє прямокутне полотнище із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. Синій колір символізує великодушність чесність і бездоганність.

В лівому кутку синього полотнища розміщено Герб школи.

Прапор школи є обов'язковим атрибутом поряд з Державним прапором України під час шкільних урочистостей.

Право піднімати Прапор школи на початку та опускати в кінці навчального року надається (за рішенням педради школи) кращим учням та випускникам школи.

Гімн гімназії

Гімн школи є невід'ємною частиною Шкільної символіки, яка відтворює індивідуальність навчального закладу.

Шкільний гімн звучить під час державних, національних, шкільних урочистих заходів та свят. Його виконання здійснюється після внесення шкільного прапора. При виконанні шкільного гімну всі присутні стоять струнко з рівнянням на прапор.

Гімн виконується в особливо урочистих випадках: на святкових лінійках, на змаганнях.

Гімн гімназійної республіки

Слова: Гаєвської Дар'ї

Музика: Харламової Олени Арнольдівни

Знову гімназія сміхом дитячим

Радісно пісню співа.

Знову гімназія наша чудова

Високо прапор здійма.

Гордо йде вчитель

Із радісним класом,

Усмішки в небо летять.

Хай же ми, хай же ми.

Всі будем разом,

Школу свою прославлять!

Приспів:

Ми гімназисти - найкращі!

Будем плекати добро.

Щоб у гімназії нашій

Затишно й гарно було.

Завжди ми будемо вчитись,

Слухать своїх вчителів.

Радо Вітчизні служити

Разом ми. будемо всі.

Нашу гімназію

Ми уславляєм.

Тут процвітають знання.

Може, відомим

Хтось із нас стане,

Вилетівши із гнізда.

Будемо прагнути щастя і миру,

Разом іти до мети.

Щоб і освіти, і мудрості крила

Спільно усім досягти!

Приспів:

Ми гімназисти - Найкращі!

Будем плекати добро.

Щоб у гімназії нашій

Затишно й гарно було.

Завжди ми будемо вчитись,